Apie kompaniją  
Jūsų el.pašto adresas:
Slaptažodis:

 
InforSano idėja
Trejus metus gyvenome idėjomis, nagrinėjome, tobulinome jas. Žinojome, jog ateis diena, kada galėsime apie jas paskelbti viešai ir paversti tikrove. Nesikuklindami, prisistatome kaip savo srities specialistai.
Galime padaryti bet ką gerai. Surasime priemones, išmoksime naujų dalykų, sugalvosime unikalų problemos sprendimą. Tačiau jau šiandien mes galime apsiimti Jūsų rūpesčiais be išankstinio pasiruošimo – mūsų pakankama kompetencija.
Esame labai reiklūs sau, tai vargina, bet mūsų siekiami rezultatai – aukščiausi.
Mes tikime tuo, ką darome.

InforSano misija
Nešti akivaizdžią naudą klientams, pasirinkusiems mus ir mūsų produkciją. Klientas, naudodamasis paslauga, žino už ką jis moka ir kodėl jam to reikia. Esame reiklūs kiekvienai detalei – iš mažų dalių susideda didelė sėkmė.

InforSano komanda
Niekados neieškanti paprastų sprendimų. Ambicingi ir nenuvarginami, leksikone neturintys žodžių „niekada“, „neįmanoma“, „nepasiekiama“. Mūsų siekimas laimėti varo iš proto – kiekviena nesėkmė vienu žingsniu priartina mus prie pergalės, kiekviena maža pergalė iškelia naujus didelius tikslus. Mes visados judame į priekį.
Nuolatos ieškome bepročių, galinčių įrodyti, kad jie sugebėtų dirbti mūsų kolektyve.

InforSano vizija
Žingsnis po žingsnio teikti vis daugiau informacinių technologijų pasaulio paslaugų . Kurti savo idėjomis paremtą produkciją. Kiekvienoje srityje siekti lyderio vardo.
Atnešime savo sprendimus į kiekvieną įmonę, kuri ieško kaip standartinio, taip ir individualaus produkto.

InforSano vertybės
Klientas
Dirbame ne dėl savęs, o dėl kliento.
Aptarnaujame puikiai ir iš širdies
Supaprastiname kasdienybę
Kokybė
Darbas, vertas atlikimo, būtinai turi būti atliktas gerai
Nesiliausime dirbę, kol klientas nebus visiškai patenkintas
Sprendimai
Šiuolaikiški, pateikiami laiku ir tinkamai – kaip šviežios apelsinų sultys ryte
Subalansuoti – vertingi, užtikrinti ir prieinami
Nešantys naudą ir malonumą Jūsų kasdieniuose darbuose

InforSano požiūris į paslaugų rinką
Žengti pirmus žingsnius yra sudėtingiausia. Mūsų komandai tai buvo iššūkis - vienintelis tikras būdas įsitikinti savo jėgomis. Kuriame naują žinomą vardą, siekiame klientų ir partnerių pasitikėjimo, įgyjame ir saugome teigiamą bendrovės įspūdį rinkoje. Pasitikėdami savo jėgomis, pasitelkdami turimą patirtį kuriame reikalingus, lengvai suprantamus produktus. Žengiame pirmus žingsnius. Tačiau vien to neužteks mūsų vizijai įgyvendinti. Todėl mums yra svarbu tinkamai ir aiškiai pateikti savo produkciją klientams, pranokti jų lūkesčius.
InforSanas - Jūsų gyvenimo dalis
 
UAB "InforSanas"
Įm. k. 300150394
Visos teisės saugomos.